MECI
04.09.19 | 1-a rundă | Alessia Beatrice Ciuca | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | W15 Curtea | Zgura |
STATISTICI MECI
Alessia Beatrice Ciuca | Ilinca Dalina Amariei | |
Prima administrare % | 18/43 (42%) | 26/52 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 12/18 (67%) | 14/26 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/25 (72%) | 8/26 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/52 (58%) | 13/43 (30%) |
Total puncte câştigate | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
Alessia Beatrice Ciuca | 3-1 | |
Alessia Beatrice Ciuca | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Alessia Beatrice Ciuca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Romania
12.09.01, 22 Vârsta
12.09.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Alessia Beatrice Ciuca vs. Ilinca Dalina Amariei - meciuri reciproce
25.11.19 | Calificare | Ilinca Dalina Amariei | Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 2-6, 13-11 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
04.09.19 | 1-a rundă | Alessia Beatrice Ciuca | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Curtea | Zgura |
Alessia Beatrice Ciuca form & Ilinca Dalina Amariei form
Alessia Beatrice Ciuca - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Kolarevic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Wanyi Zhang | 6-2, 5-7, 10-2 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 Calificare | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.19 Calificare | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Ivonne Juric | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.11.18 Calificare | vs. Michiru Furuya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
21.11.18 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Renata Cipetic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Kotelesova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Ilinca Dalina Amariei - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
24.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detaliu meci |