MECI
18.11.19 | 2-a rundă de calif. | Alessia Beatrice Ciuca | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
12.09.01, 22 Vârsta
12.09.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
25.06.01, 22 Vârsta
25.06.01, 22 Vârsta
Alessia Beatrice Ciuca vs. Oana Smaranda Corneanu - meciuri reciproce
18.11.19 | 2-a rundă de calif. | Alessia Beatrice Ciuca | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Alessia Beatrice Ciuca form & Oana Smaranda Corneanu form
Alessia Beatrice Ciuca - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Kolarevic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Wanyi Zhang | 6-2, 5-7, 10-2 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 Calificare | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.19 Calificare | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Ivonne Juric | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.11.18 Calificare | vs. Michiru Furuya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
21.11.18 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Renata Cipetic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Kotelesova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Oana Smaranda Corneanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.19 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - retragere | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |