MECI
09.10.17 | Calificare | Alexandra Bozovic | Xenia Oberson | - nu s-a prezentat | Cairns | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
09.01.96, 28 Vârsta
09.01.96, 28 Vârsta
Alexandra Bozovic vs. Xenia Oberson - meciuri reciproce
09.10.17 | Calificare | Alexandra Bozovic | Xenia Oberson | Xenia Oberson - nu s-a prezentat | detaliu meci | Cairns | Hard |
Alexandra Bozovic form & Xenia Oberson form
Alexandra Bozovic - ultimele meciuri
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Sfert de finală | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
14.04.23 Sfert de finală | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.04.23 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | detaliu meci |
Xenia Oberson - ultimele meciuri
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 Calificare | vs. Alexandra Bozovic | - Xenia Oberson - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth James | 1-2, Elizabeth James - retragere | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
27.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Romito | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Saint Gervais - Zgura | ||||
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Marie Vicente | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Baranivska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Bullani | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
13.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Taisiya Zakarlyuk | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
16.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Zaneta Malinovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
25.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Selina Kaufmann | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
16.11.15 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tyrina | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
02.11.15 Calificare | vs. Laura Tinello | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Albena - Zgura | ||||
12.10.15 Calificare | vs. Gabriela Van De Graaf | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
14.09.15 Calificare | vs. Sladjana Saveljic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.09.15 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
31.08.15 Calificare | vs. Celine Kern | 6-2, Celine Kern - retragere | detaliu meci | |
31.08.15 1-a rundă | vs. Charlotte Van Der Meij | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
17.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Mokrova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
10.08.15 Calificare | vs. Julia Fisch | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Les Contamines - Hard | ||||
20.07.15 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Smallbone | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
22.06.15 Calificare | vs. Gloire Mfoumouangana | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Ema Gil Pires | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
25.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.05.15 Calificare | vs. Miriam Siljic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Hard | ||||
27.04.15 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Bunea | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
20.04.15 Calificare | vs. Lily Reynolds | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
13.04.15 Calificare | vs. Natsumi Okamoto | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lenzerheide - Zgura | ||||
17.06.13 1-a rundă de calif. | vs. Selina Jordi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
10.06.13 1-a rundă de calif. | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 0-6, 1-6 | detaliu meci |