MECI
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Alexandra Cadantu | Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | W100 Szekesfehervar | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexandra Cadantu | Fanni Gecsek | |
Prima administrare % | 33/42 (79%) | 21/43 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/33 (64%) | 10/21 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/9 (78%) | 5/22 (23%) |
Break-ballurile câştigate | 6/6 (100%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/43 (65%) | 14/42 (33%) |
Total puncte câştigate | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Alexandra Cadantu vs. Fanni Gecsek - meciuri reciproce
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Alexandra Cadantu | Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W100 Szekesfehervar | Zgura |
Alexandra Cadantu form & Fanni Gecsek form
Alexandra Cadantu - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.23 Finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Semifinală | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 Sfert de finală | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detaliu meci |
Fanni Gecsek - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Aiko Yoshitomi | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Lola Mireille Glantz | 4-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Julia Mikulski | 5-7, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Marie Benoit | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Budapest - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
08.05.18 1-a rundă | vs. Katerina Vankova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Balatonboglar - Zgura | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Teliana Pereira | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
12.09.17 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 1-6 | detaliu meci |