MECI
01.09.17 | Sfert de finală | Alexandra Cadantu | Tereza Smitkova | 6-2, 6-2 | Dunakeszi | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexandra Cadantu | Tereza Smitkova | |
Prima administrare % | 47/58 (81%) | 39/53 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/47 (66%) | 16/39 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/11 (27%) | 5/14 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/53 (60%) | 24/58 (41%) |
Total puncte câştigate | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexandra Cadantu vs. Tereza Smitkova - meciuri reciproce
03.11.22 | a 2-a rundă | Tereza Smitkova | Alexandra Cadantu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W25 Trnava | Indoor Hard |
28.08.21 | Sfert de finală | Alexandra Cadantu | Tereza Smitkova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | W60 Prerov | Zgura |
08.02.19 | Sfert de finală | Alexandra Cadantu | Tereza Smitkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | W25 Trnava | Indoor Hard |
21.09.17 | a 2-a rundă | Alexandra Cadantu | Tereza Smitkova | 1-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | Saint Malo | Zgura |
01.09.17 | Sfert de finală | Alexandra Cadantu | Tereza Smitkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Dunakeszi | Zgura |
Alexandra Cadantu form & Tereza Smitkova form
Alexandra Cadantu - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.23 Finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Semifinală | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 Sfert de finală | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detaliu meci |
Tereza Smitkova - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
12.02.23 Finală | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |