INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Ureke vs. Alexandra Damaschin - meciuri reciproce
09.04.18 | 1-a rundă de calif. | Alexandra Damaschin | Anna Ureke | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Anna Ureke form & Alexandra Damaschin form
Anna Ureke - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
15.04.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.23 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detaliu meci |
Alexandra Damaschin - ultimele meciuri
W15 Bucharest - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - retragere | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Torun - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.04.19 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Jackson - Zgura | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.19 a 2-a rundă | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.19 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.02.19 a 2-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
05.02.19 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.19 Sfert de finală | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.02.19 a 2-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.19 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.01.19 1-a rundă | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Toronto - Indoor Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Saguenay - Indoor Hard | ||||
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | detaliu meci |