MECI
24.06.18 | 2-a rundă de calif. | Alexandra Iordache | Iulia Vlaiculescu | 6-2, 6-4 | Curtea De | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
15.12.00, 23 Vârsta
15.12.00, 23 Vârsta
Alexandra Iordache vs. Iulia Vlaiculescu - meciuri reciproce
24.06.18 | 2-a rundă de calif. | Alexandra Iordache | Iulia Vlaiculescu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Curtea De | Zgura |
Alexandra Iordache form & Iulia Vlaiculescu form
Alexandra Iordache - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Sfert de finală | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - retragere | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.07.23 Semifinală | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.07.23 Sfert de finală | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Iulia Vlaiculescu - ultimele meciuri
W15 Sozopol - Hard | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Stefana Lazar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastassia Pantelic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
10.09.18 Calificare | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Yoana Petkova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Cristina Ene | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Iordache | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tayna Mendes | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Cula | 2-6, 0-6 | detaliu meci |