MECI
20.04.16 | 1-a rundă | Alexandra Panova | Conny Perrin | 5-7, 6-1, 6-1 | Dothan | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexandra Panova | Conny Perrin | |
Prima administrare % | 68/101 (67%) | 50/93 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/68 (56%) | 26/50 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/33 (39%) | 12/43 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 10/21 (48%) | 6/13 (46%) |
Puncte câştigate din returnare | 55/93 (59%) | 50/101 (50%) |
Total puncte câştigate | 106/194 (55%) | 88/194 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași | 3 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexandra Panova vs. Conny Perrin - meciuri reciproce
12.09.18 | 1-a rundă | Conny Perrin | Alexandra Panova | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | Biarritz | Zgura |
20.04.16 | 1-a rundă | Alexandra Panova | Conny Perrin | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | Dothan | Zgura |
14.04.16 | a 2-a rundă | Alexandra Panova | Conny Perrin | 7-67, 7-67 | detaliu meci | Bogota | Zgura |
Alexandra Panova form & Conny Perrin form
Alexandra Panova - ultimele meciuri
Monterrey - Hard | ||||
01.04.19 Calificare | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.03.19 2-a rundă de calif. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
05.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Indoor Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tashkent - Hard | ||||
23.09.18 Calificare | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Biarritz - Zgura | ||||
12.09.18 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Zagreb - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
13.07.18 Sfert de finală | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.07.18 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.18 1-a rundă | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - retragere | detaliu meci | |
09.07.18 Calificare | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.18 1-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.18 Calificare | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
25.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Montpellier - Zgura | ||||
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci |
Conny Perrin - ultimele meciuri
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | detaliu meci |