Alexandra Vasilyeva vs. Alina Michalitsch 02.09.2020

Alexandra Vasilyeva vs. Alina Michalitsch 02.09.2020 - W15 Otocec - comparaţie

MECI

02.09.201-a rundăAlexandra Vasilyeva Alina Michalitsch 6-3, 6-2 Slovenia W15 Otocec Zgura

STATISTICI MECI

Alexandra VasilyevaAlina Michalitsch
Prima administrare %35/51 (69%)45/56 (80%)
Punctele câştigate la prima administrare22/35 (63%)18/45 (40%)
Punctele câştigate la a doua administrare8/16 (50%)4/11 (36%)
Break-ballurile câştigate6/12 (50%)3/9 (33%)
Puncte câştigate din returnare34/56 (61%)21/51 (41%)
Total puncte câştigate64/107 (60%)43/107 (40%)
Greșeli duble44
ași

STATISTICI MECI

1
0-0Alina Michalitsch Alina Michalitsch serviciu
0-0, 0-15
Alexandra Vasilyeva Alexandra Vasilyeva serviciu0-1
0-0, 40-A[BP], 40-40
2-1Alina Michalitsch Alina Michalitsch serviciu
0-0, 40-15[BP], A-40[BP]
Alexandra Vasilyeva Alexandra Vasilyeva serviciu2-2
0-0, 30-40[BP]
3-2Alina Michalitsch Alina Michalitsch serviciu
0-0
Alexandra Vasilyeva Alexandra Vasilyeva serviciu4-2
0-0, 40-0
6-3
2
Alexandra Vasilyeva Alexandra Vasilyeva serviciu1-1
0-0, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40
3-1Alina Michalitsch Alina Michalitsch serviciu
Alexandra Vasilyeva Alexandra Vasilyeva serviciu5-2
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40
6-2

Alexandra Vasilyeva
Rusia
18.12.01, 18 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
22.01.00, 20 Vârsta







Alina Michalitsch
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Alexandra Vasilyeva vs. Alina Michalitsch - meciuri reciproce

02.09.201-a rundăAlexandra VasilyevaAlina Michalitsch6-3, 6-2 detaliu meciSlovenia W15 Otocec Zgura

Alexandra Vasilyeva - ultimele meciuri

Italy W25 Tarvisio - Zgura
08.09.20
1-a rundă de calif.
vs. Veronika Erjavec4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Slovenia W15 Otocec - Zgura
03.09.20
a 2-a rundă
vs. Manca Pislak2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
02.09.20
1-a rundă
vs. Alina Michalitsch6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
01.09.20
Calificare
vs. Meta Marenk6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Italy W15 Cordenons - Zgura
23.08.20
1-a rundă de calif.
vs. Martina Spigarelli0-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
10.03.20
Calificare
vs. Alexa Pirok2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
09.03.20
2-a rundă de calif.
vs. Ilayda Baykan6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
03.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Nadine Keller2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
02.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Valeria Monko7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
26.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Nana Kawagishi3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
19.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Ayla Aksu3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
26.11.19
Calificare
vs. Magdalena Stoilkovska6-3, 3-6, 8-10 pierderedetaliu meci
25.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Diana Demidova3-6, 6-4, 10-5 victoriedetaliu meci
24.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Deniz Paykoc7-61, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
10.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Viktoriya Petrenko0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
10.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Zofia Podbiol7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
05.11.19
Calificare
vs. Diana Demidova4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
04.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Shannon Cox6-1, 7-5 victoriedetaliu meci
03.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Olga Evstigneeva6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
Hungary W15 Budapest - Zgura
24.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Ivana Sebestova2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Brno - Zgura
23.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Petra Sedlackova3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Prague - Zgura
03.09.18
2-a rundă de calif.
vs. Karolina Jaskiewicz3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Austria Vienna - Zgura
16.07.18
1-a rundă
vs. Julia Stamatova2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
15.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Gloria Neunteufel6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
15.07.18
Calificare
vs. Natalia Zorgovska6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
14.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Jiayun Zhu6-0, 6-3 victoriedetaliu meci

Alina Michalitsch - ultimele meciuri

Egypt W15 Sharm - Hard
19.10.20
1-a rundă de calif.
vs. Jasmijn Gimbrere6-3, 2-6, 3-10 pierderedetaliu meci
Egypt W15 Sharm - Hard
12.10.20
2-a rundă de calif.
vs. Mihaela Djakovic1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
12.10.20
1-a rundă de calif.
vs. Alina Silich6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
Tunisia W15 Monastir - Hard
29.09.20
1-a rundă
vs. Lilly Elida Haseth5-7, 6-4, 6-74 pierderedetaliu meci
28.09.20
Calificare
vs. Sarah Lisa Aubertin4-6, 6-2, 10-7 victoriedetaliu meci
Tunisia W15 Monastir - Hard
23.09.20
1-a rundă
vs. Louise Kwong3-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Tunisia W15 Monastir - Hard
17.09.20
a 2-a rundă
vs. Zoe Howard4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
16.09.20
1-a rundă
vs. Zoe Bourbotte4-6, 6-0, 7-5 victoriedetaliu meci
Slovenia W15 Otocec - Zgura
02.09.20
1-a rundă
vs. Alexandra Vasilyeva3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
01.09.20
Calificare
vs. Anali Kocevar3-6, 6-0, 10-3 victoriedetaliu meci
Holland W15 Alkmaar - Zgura
25.08.20
Calificare
vs. Anna Ozerova1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
24.08.20
2-a rundă de calif.
vs. Melissa Boyden4-6, 6-1, 10-8 victoriedetaliu meci
23.08.20
1-a rundă de calif.
vs. Perla Nieuwboer6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
All Lower - Zgura
30.07.20
1-a rundă
vs. Irina Dshandshgava7-5, 1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
29.07.20
1-a rundă
vs. Anna Gross6-7, 6-0, 3-6 pierderedetaliu meci
15.07.20
1-a rundă
vs. Maren Benko3-6, 6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
01.07.20
1-a rundă
vs. Mira Antonitsch2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
JAR W25 Potchefstroom - Hard
09.03.20
Calificare
vs. Weronika Falkowska1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
09.03.20
1-a rundă de calif.
vs. Christine Kruger6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
JAR W25 Potchefstroom - Hard
02.03.20
1-a rundă de calif.
vs. Rebecca Brody6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
02.03.20
Calificare
vs. Martyna Kubka3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Tunisia W15 Monastir - Hard
16.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Natalia Orlova3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Tunisia W15 Monastir - Hard
11.02.20
1-a rundă
vs. Loudmilla Bencheikh2-6, 6-3, 0-6 pierderedetaliu meci
10.02.20
Calificare
vs. Emily Seibold6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
09.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Naima Karamoko6-75, 6-2, 12-10 victoriedetaliu meci
Egypt W15 Cairo - Zgura
10.12.19
Calificare
vs. Emma Belluomini6-74, 1-6 pierderedetaliu meci
09.12.19
2-a rundă de calif.
vs. Beloslava Veleva6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Egypt W15 Cairo - Zgura
02.12.19
2-a rundă de calif.
vs. Joelle Steur1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Egypt W15 Cairo - Zgura
25.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Vitalia Stamat6-4, 6-73, 4-10 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
06.11.19
1-a rundă
vs. Jantje Tilbuerger0-6, 3-6 pierderedetaliu meci
<