Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
27.05.00, 23 Vârsta
48513 $
27.05.00, 23 Vârsta
48513 $
Diana Martynov vs. Ali Collins - meciuri reciproce
25.11.18 | 1-a rundă de calif. | Ali Collins | Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Diana Martynov form & Ali Collins form
Diana Martynov - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - retragere | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |
Ali Collins - ultimele meciuri
W15 Platja - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.20 Calificare | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-1, 10-3 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Funchal - Hard | ||||
12.10.20 Calificare | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-710 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Eva Shaw | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Adeshina | 1-6, 6-1, 16-14 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
22.09.19 Finală | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.19 Semifinală | vs. Daria Mishina | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Marina Yudanov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-76, 6-77 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Hughes | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Myrtille Georges | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Francesca Bullani | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Jovanovic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.07.19 Calificare | vs. Natalie Proese | 3-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Theo Gravouil | 6-0, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 7-64, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Amrita Yadav | 6-0, 6-2 | detaliu meci |