MECI
24.06.19 | Calificare | Alica Rusova | Anamarija Spoljaric | 6-0, 7-64 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Croatia
02.07.98, 25 Vârsta
02.07.98, 25 Vârsta
Alica Rusova vs. Anamarija Spoljaric - meciuri reciproce
24.06.19 | Calificare | Alica Rusova | Anamarija Spoljaric | 6-0, 7-64 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Alica Rusova form & Anamarija Spoljaric form
Alica Rusova - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1-a rundă | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.22 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Fredericton - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
12.08.22 Sfert de finală | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - retragere | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Anamarija Spoljaric - ultimele meciuri
W25 St. - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Schio - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.06.19 Calificare | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.11.18 Calificare | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Zagreb - Zgura | ||||
02.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detaliu meci |