MECI
18.11.19 | 2-a rundă de calif. | Alice Amendola | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Italia
17.04.01, 22 Vârsta
17.04.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
11.11.75, 48 Vârsta
11.11.75, 48 Vârsta
Alice Amendola vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - meciuri reciproce
18.11.19 | 2-a rundă de calif. | Alice Amendola | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Alice Amendola form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Alice Amendola - ultimele meciuri
W15 Padova - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Pescara - Zgura | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Andrea Maria Artimedi | 7-5, 5-7, 10-3 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Federica Trevisan | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
26.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Alina Mukhortova | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-62, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Likhitha Kalava | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Constance Sibille | 7-64, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Sylvie Zund | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
19.12.18 1-a rundă | vs. Haley Giavara | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.12.18 Calificare | vs. Margaux Rouvroy | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |
Gabriela Aura Zarnoveanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.06.21 Calificare | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.21 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci |