INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Merel Hoedt vs. Alice Matteucci - meciuri reciproce
13.03.18 | 1-a rundă | Alice Matteucci | Merel Hoedt | 6-2, 6-72, 6-3 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Merel Hoedt form & Alice Matteucci form
Merel Hoedt - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Alice Matteucci - ultimele meciuri
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
01.10.18 Calificare | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
21.09.18 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
09.09.18 Finală | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.18 Semifinală | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.09.18 Sfert de finală | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.18 Calificare | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Bagnatica - Zgura | ||||
26.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Torino - Zgura | ||||
09.07.18 Calificare | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Padova - Zgura | ||||
13.06.18 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brescia - Zgura | ||||
06.06.18 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
Grado - Zgura | ||||
31.05.18 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.18 1-a rundă | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Caserta - Zgura | ||||
24.05.18 a 2-a rundă | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.18 1-a rundă | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | detaliu meci |