MECI
23.01.20 | 1-a rundă | Alice Robbe | Nina Ugrelidze | 3-6, 6-1, 6-0 | W15 Manacor | Hard |
STATISTICI MECI
Alice Robbe | Nina Ugrelidze | |
Prima administrare % | 32/67 (48%) | 44/82 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/32 (66%) | 26/44 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/35 (57%) | 15/38 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/82 (50%) | 26/67 (39%) |
Total puncte câştigate | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Greșeli duble | 6 | 5 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
09.09.95, 28 Vârsta
09.09.95, 28 Vârsta
Alice Robbe vs. Nina Ugrelidze - meciuri reciproce
23.01.20 | 1-a rundă | Alice Robbe | Nina Ugrelidze | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Manacor | Hard |
Alice Robbe form & Nina Ugrelidze form
Alice Robbe - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Montreal - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - retragere | detaliu meci | |
W15 Brossard - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - retragere | detaliu meci |
Nina Ugrelidze - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 Calificare | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | detaliu meci |