MECI
11.06.19 | 1-a rundă | Alina Silich | Anna Klasen | 6-4, 6-3 | W15 Kaltenkirchen | Zgura |
STATISTICI MECI
Alina Silich | Anna Klasen | |
Prima administrare % | 30/55 (55%) | 38/62 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/30 (70%) | 26/38 (68%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/25 (52%) | 6/24 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/62 (48%) | 21/55 (38%) |
Total puncte câştigate | 64/117 (55%) | 53/117 (45%) |
Greșeli duble | 4 | 6 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
2 | ||
Alina Silich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Silich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alina Silich | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alina Silich vs. Anna Klasen - meciuri reciproce
11.06.19 | 1-a rundă | Alina Silich | Anna Klasen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W15 Kaltenkirchen | Zgura |
31.03.14 | Sfert de finală | Anna Klasen | Alina Silich | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Alina Silich form & Anna Klasen form
Alina Silich - ultimele meciuri
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - retragere | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Anna Klasen - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
16.11.22 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci |