MECI
21.10.18 | 1-a rundă de calif. | Alina Silich | Deniz Paykoc | 6-4, 5-7, 6-4 | Istanbul | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
14.05.98, 25 Vârsta
14.05.98, 25 Vârsta
Alina Silich vs. Deniz Paykoc - meciuri reciproce
21.10.18 | 1-a rundă de calif. | Alina Silich | Deniz Paykoc | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | Istanbul | Indoor Hard |
Alina Silich form & Deniz Paykoc form
Alina Silich - ultimele meciuri
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - retragere | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Deniz Paykoc - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.10.19 Calificare | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detaliu meci |