INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alina Silich vs. Hae-Sung Kim - meciuri reciproce
07.05.18 | 2-a rundă de calif. | Alina Silich | Hae-Sung Kim | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Goyang | Hard |
Alina Silich form & Hae-Sung Kim form
Alina Silich - ultimele meciuri
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - retragere | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Hae-Sung Kim - ultimele meciuri
Goyang - Hard | ||||
07.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
07.09.16 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Eunyeong Park | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.16 Calificare | vs. Sunae Ji | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Sujin Yoon | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Sujin Yoon | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Subin Park | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.16 Calificare | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 2-4, - Hae-Sung Kim - retragere | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Han-Bit Lee | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.07.16 Calificare | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Ji-Hee Lee | 6-77, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
30.06.16 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
29.06.16 a 2-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
28.06.16 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-1, Dabin Kim - retragere | detaliu meci | |
27.06.16 Calificare | vs. Se Jin Lee | 6-0, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Aya Tanaka | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Mijeong Park | 6-3, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Sangju - Hard | ||||
20.06.16 1-a rundă | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Keiko Fukui | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
20.06.16 Calificare | vs. Sujin Yoon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Yifei Yang | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. So Hee Jung | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
16.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Jessy Rompies | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
04.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Cheon Seog Hui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
07.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Chaeeun Lee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Jin Yoo | 6-2, 4-4, Jin Yoo - retragere | detaliu meci | |
07.09.15 Calificare | vs. Zhanlan Wei | 4-6, 0-6 | detaliu meci |