INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lea Boskovic vs. Alina Silich - meciuri reciproce
22.12.17 | Sfert de finală | Alina Silich | Lea Boskovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Lea Boskovic form & Alina Silich form
Lea Boskovic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
08.02.24 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Katie Swan | Katie Swan - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finală | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Semifinală | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 Sfert de finală | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Alina Silich - ultimele meciuri
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - retragere | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci |