MECI
10.06.18 | 2-a rundă de calif. | Alisa Axyanova | Hanna Vinahradava | 6-3, 4-6, 6-0 | Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
11.05.00, 23 Vârsta
11.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
12.11.03, 20 Vârsta
12.11.03, 20 Vârsta
Alisa Axyanova vs. Hanna Vinahradava - meciuri reciproce
10.06.18 | 2-a rundă de calif. | Alisa Axyanova | Hanna Vinahradava | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Alisa Axyanova form & Hanna Vinahradava form
Alisa Axyanova - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
21.09.21 Calificare | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.08.21 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
03.08.21 Calificare | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
13.02.20 Calificare | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci |
Hanna Vinahradava - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - retragere | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
15.05.23 Calificare | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detaliu meci |