Kazahstan
08.02.03, 21 Vârsta
08.02.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
06.03.02, 22 Vârsta
06.03.02, 22 Vârsta
Darya Yelfimova vs. Alisa Rastegaeva - meciuri reciproce
15.09.18 | 1-a rundă de calif. | Alisa Rastegaeva | Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Darya Yelfimova form & Alisa Rastegaeva form
Darya Yelfimova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Yu-Ting Hsieh | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Chie Kezuka | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.18 Calificare | vs. Assel Tuzelbekova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Rastegaeva | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
09.09.18 Calificare | vs. Narine Sargsyan | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Alisa Rastegaeva - ultimele meciuri
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
12.12.18 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.11.18 Calificare | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci |