INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Paula Ormaechea vs. Alize Lim - meciuri reciproce
06.10.17 | Sfert de finală | Alize Lim | Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
02.03.16 | 1-a rundă | Alize Lim | Paula Ormaechea | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Campinas | Zgura |
27.07.15 | 1-a rundă | Alize Lim | Paula Ormaechea | 6-4, 6-76, 7-62 | detaliu meci | Florianopolis | Zgura |
Paula Ormaechea form & Alize Lim form
Paula Ormaechea - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Charleston - Zgura | ||||
03.04.23 1-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.23 Calificare | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detaliu meci | |
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tucuman - Zgura | ||||
23.02.23 a 3-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cali - Zgura | ||||
05.02.23 Finală | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.23 Semifinală | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
19.11.22 Semifinală | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.22 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Alize Lim - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
10.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
15.09.20 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
07.09.20 Calificare | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
03.09.20 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
02.09.20 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Sfert de finală | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.01.20 Sfert de finală | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.20 a 2-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.01.20 1-a rundă | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Bagnatica - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
W80 Biarritz - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
21.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Cagnes - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.19 Calificare | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.19 Semifinală | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.04.19 Sfert de finală | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.04.19 1-a rundă | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | detaliu meci |