MECI
16.10.17 | 1-a rundă de calif. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Olivia Sonnekus-Williams | 6-1, 6-2 | Roja De | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
20.09.00, 23 Vârsta
20.09.00, 23 Vârsta
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Olivia Sonnekus-Williams - meciuri reciproce
16.10.17 | 1-a rundă de calif. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Olivia Sonnekus-Williams | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Roja De | Zgura |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Olivia Sonnekus-Williams form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 a 2-a rundă | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
04.06.22 1-a rundă | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Pelham - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.11.21 1-a rundă | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.21 1-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - retragere | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.03.21 1-a rundă | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Olivia Sonnekus-Williams - ultimele meciuri
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - retragere | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
04.09.18 Calificare | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Les Contamines - Hard | ||||
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Dijon - Hard | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.18 Calificare | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
10.05.18 a 2-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.05.18 1-a rundă | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Roja De - Zgura | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.09.17 1-a rundă | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
17.07.17 Calificare | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - retragere | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detaliu meci |