MECI
25.11.19 | 1-a rundă de calif. | Alena Fomina | Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | W15 Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
16.04.99, 24 Vârsta
16.04.99, 24 Vârsta
Alena Fomina vs. Klara Hajkova - meciuri reciproce
25.11.19 | 1-a rundă de calif. | Alena Fomina | Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detaliu meci | W15 Milovice | Indoor Hard |
Alena Fomina form & Klara Hajkova form
Alena Fomina - ultimele meciuri
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
Gaiba - Iarbă | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.21 Calificare | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
05.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.05.19 Calificare | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Klara Hajkova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - retragere | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.19 1-a rundă | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
07.01.19 Calificare | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci |