MECI
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Amandine Cazeaux | Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-3, 6-1 | Clermont Ferrand | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Amandine Cazeaux vs. Claudia Hoste Ferrer - meciuri reciproce
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Amandine Cazeaux | Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | Clermont Ferrand | Indoor Hard |
26.09.16 | Calificare | Amandine Cazeaux | Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-66, 6-4 | detaliu meci | Clermont Ferrand | Indoor Hard |
Amandine Cazeaux form & Claudia Hoste Ferrer form
Amandine Cazeaux - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Saint - Indoor Hard | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - retragere | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.21 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
27.10.20 Calificare | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Claudia Hoste Ferrer - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 Finală | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detaliu meci |