MECI
10.11.14 | Sfert de finală | Amandine Cazeaux | Rita Atik | 3-6, 6-3, 6-3 | Casablanca | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Amandine Cazeaux vs. Rita Atik - meciuri reciproce
10.11.14 | Sfert de finală | Amandine Cazeaux | Rita Atik | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Casablanca | Zgura |
18.11.13 | a 2-a rundă | Amandine Cazeaux | Rita Atik | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Fes | Zgura |
Amandine Cazeaux form & Rita Atik form
Amandine Cazeaux - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Saint - Indoor Hard | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - retragere | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.21 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
27.10.20 Calificare | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Rita Atik - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura | ||||
09.12.20 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
02.12.20 1-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
01.12.20 Calificare | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.20 a 2-a rundă | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.20 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.20 Calificare | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
01.02.20 Semifinală | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.20 Sfert de finală | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.19 Calificare | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - retragere | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci |