MECI
03.10.19 | a 2-a rundă | Amy Zhu | Martha Matoula | 6-2, 6-1 | W15 Norman | Hard |
STATISTICI MECI
Amy Zhu | Martha Matoula | |
Prima administrare % | 17/41 (41%) | 35/56 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 14/17 (82%) | 21/35 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/24 (67%) | 6/21 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/56 (52%) | 11/41 (27%) |
Total puncte câştigate | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Greșeli duble | 0 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15 | ||
Amy Zhu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amy Zhu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Amy Zhu | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amy Zhu | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martha Matoula | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amy Zhu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Martha Matoula | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40 | ||
Amy Zhu | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Amy Zhu | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Martha Matoula | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Amy Zhu vs. Martha Matoula - meciuri reciproce
03.10.19 | a 2-a rundă | Amy Zhu | Martha Matoula | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Norman | Hard |
Amy Zhu form & Martha Matoula form
Amy Zhu - ultimele meciuri
W15 Telde - Zgura | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Loes Ebeling Koning | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Caroline Werner | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Africa Burillo Berezak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detaliu meci |
Martha Matoula - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.04.24 a 2-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
19.04.24 1-a rundă | vs. Alena Kasatkina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - retragere | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detaliu meci |