MECI
14.06.17 | 1-a rundă | Ana Filipa Santos | Iana Tishchenko | 3-6, 6-4, 6-2 | Guimaraes | Hard |
STATISTICI MECI
Ana Filipa Santos | Iana Tishchenko | |
Prima administrare % | 39/86 (45%) | 56/90 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/39 (51%) | 25/56 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/47 (32%) | 10/34 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 11/17 (65%) | 9/13 (69%) |
Puncte câştigate din returnare | 55/90 (61%) | 51/86 (59%) |
Total puncte câştigate | 90/176 (51%) | 86/176 (49%) |
Greșeli duble | 8 | 11 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Moldova
24.04.96, 27 Vârsta
24.04.96, 27 Vârsta
Ana Filipa Santos vs. Iana Tishchenko - meciuri reciproce
14.06.17 | 1-a rundă | Ana Filipa Santos | Iana Tishchenko | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Guimaraes | Hard |
05.06.17 | 2-a rundă de calif. | Iana Tishchenko | Ana Filipa Santos | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Figueira Da | Hard |
Ana Filipa Santos form & Iana Tishchenko form
Ana Filipa Santos - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tucuman - Zgura | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.23 Calificare | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
19.10.22 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Quinta - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Zgura | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Iana Tishchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detaliu meci |