MECI
18.01.17 | a 2-a rundă | Anastasia Detiuc | Alexandra Perper | 6-1, 4-1, - retragere | Petit Bourg | Hard |
STATISTICI MECI
Anastasia Detiuc | Alexandra Perper | |
Prima administrare % | 18/34 (53%) | 16/38 (42%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/18 (89%) | 6/16 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/16 (63%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/38 (58%) | 8/34 (24%) |
Total puncte câştigate | 48/72 (67%) | 24/72 (33%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anastasia Detiuc vs. Alexandra Perper - meciuri reciproce
18.01.17 | a 2-a rundă | Anastasia Detiuc | Alexandra Perper | 6-1, 4-1, Alexandra Perper - retragere | detaliu meci | Petit Bourg | Hard |
Anastasia Detiuc form & Alexandra Perper form
Anastasia Detiuc - ultimele meciuri
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
03.05.22 1-a rundă | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
01.05.22 Calificare | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
19.04.22 Calificare | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.22 Calificare | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detaliu meci | |
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - retragere | detaliu meci | |
14.09.21 Calificare | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
09.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detaliu meci | |
09.08.21 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - retragere | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
06.07.21 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.21 a 3-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.06.21 a 2-a rundă | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detaliu meci |
Alexandra Perper - ultimele meciuri
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - retragere | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
14.06.19 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
04.06.19 Calificare | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Osprey - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
24.04.19 Calificare | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Pelham - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Palm - Zgura | ||||
02.04.19 Calificare | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.19 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Plantation - Zgura | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Daytona - Zgura | ||||
14.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
14.11.18 1-a rundă | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
Lawrence - Indoor Hard | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Macon - Hard | ||||
22.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
Florence - Hard | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - retragere | detaliu meci |