MECI
31.08.17 | a 2-a rundă | Anastasia Detiuc | Sandra Jamrichova | 0-6, 6-4, 6-4 | Ricany | Zgura |
STATISTICI MECI
Anastasia Detiuc | Sandra Jamrichova | |
Prima administrare % | 59/94 (63%) | 43/86 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/59 (66%) | 29/43 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/35 (54%) | 22/43 (51%) |
Break-ballurile câştigate | 3/8 (38%) | 4/11 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/86 (41%) | 36/94 (38%) |
Total puncte câştigate | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Greșeli duble | 4 | 6 |
ași | 3 | 5 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anastasia Detiuc vs. Sandra Jamrichova - meciuri reciproce
31.08.17 | a 2-a rundă | Anastasia Detiuc | Sandra Jamrichova | 0-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Ricany | Zgura |
Anastasia Detiuc form & Sandra Jamrichova form
Anastasia Detiuc - ultimele meciuri
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
03.05.22 1-a rundă | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.05.22 Calificare | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
19.04.22 Calificare | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.22 Calificare | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detaliu meci | |
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - retragere | detaliu meci | |
14.09.21 Calificare | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
09.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detaliu meci | |
09.08.21 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - retragere | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
06.07.21 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.21 a 3-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.06.21 a 2-a rundă | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detaliu meci |
Sandra Jamrichova - ultimele meciuri
W100 Trnava - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-4, - Sandra Jamrichova - retragere | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.17 1-a rundă | vs. Angelique Svinos | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
22.08.17 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Horb - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Nina Kruijer | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Zovincova | 7-63, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
13.07.17 a 2-a rundă | vs. Katarina Adamovic | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.17 1-a rundă | vs. Ana Stefanovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
04.06.17 Finală | vs. Milana Spremo | 6-1, 3-0, Milana Spremo - retragere | detaliu meci | |
03.06.17 Semifinală | vs. Simona Heinova | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.06.17 Sfert de finală | vs. Alena Fomina | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.17 a 2-a rundă | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.05.17 1-a rundă | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Melichar | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Dunakeszi - Zgura | ||||
11.05.17 Sfert de finală | vs. Bernarda Pera | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.17 a 2-a rundă | vs. Daiana Negreanu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.05.17 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 6-4, Nadia Podoroska - retragere | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Mihaela Buzarnescu | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.17 Calificare | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
06.04.17 a 2-a rundă | vs. Clothilde De Bernardi | 6-3, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
04.04.17 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 0-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.03.17 1-a rundă | vs. Zhima Du | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
09.03.17 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.17 1-a rundă | vs. Marie Temin | 2-6, 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
01.03.17 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
07.02.17 1-a rundă | vs. Lenka Jurikova | 2-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci |