MECI
10.07.19 | 1-a rundă | Anastasia Iamachkine | Camila Antonella Neyra | 6-1, 6-0 | W15 Lima | Zgura |
STATISTICI MECI
Anastasia Iamachkine | Camila Antonella Neyra | |
Prima administrare % | 26/42 (62%) | 38/51 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/26 (81%) | 13/38 (34%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/16 (38%) | 4/13 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 7/9 (78%) | 1/7 (14%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/51 (67%) | 15/42 (36%) |
Total puncte câştigate | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anastasia Iamachkine | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Iamachkine | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anastasia Iamachkine | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Anastasia Iamachkine | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
Anastasia Iamachkine | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Camila Antonella Neyra | |
0-0 | ||
Anastasia Iamachkine | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
02.11.00, 23 Vârsta
02.11.00, 23 Vârsta
Anastasia Iamachkine vs. Camila Antonella Neyra - meciuri reciproce
10.07.19 | 1-a rundă | Anastasia Iamachkine | Camila Antonella Neyra | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Lima | Zgura |
Anastasia Iamachkine form & Camila Antonella Neyra form
Anastasia Iamachkine - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nahia Berecoechea | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Lara Salden | 4-6, 1-3, Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 3-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Francesca Davis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Amelia Bissett | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.06.23 Semifinală | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Alian Zack | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 1-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 Sfert de finală | vs. Anja Stankovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Kulhava | 6-1, 4-1, Veronika Kulhava - retragere | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Ada Piestrzynska | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
11.06.23 Finală | vs. Anna Zyryanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Camila Antonella Neyra - ultimele meciuri
W25 Cordoba - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Coletti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Villa - Zgura | ||||
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Daniela Frascini | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Buenos - Zgura | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Martina Josefina Zarza | 4-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Nahiara Garcia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.09.19 Calificare | vs. Paula Corbalan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Rocio Daniela Merlo | 0-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W15 La - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Santa - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Dolores Molina Portela | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Zora Hudson | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Valeria Lloclla | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Fatima Nemi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
10.07.19 Calificare | vs. Leslie Espinoza | 7-5, 3-0, Leslie Espinoza - retragere | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Echevarria | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Villa Dolores - Zgura | ||||
16.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Jazmin Bonita Ribiski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
02.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Milagros Jaime | 7-5, 6-70, 6-71 | detaliu meci |