MECI
05.08.19 | 1-a rundă de calif. | Anastasia Mironova | Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | W15 Olomouc | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
28.11.01, 22 Vârsta
28.11.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
21.07.01, 22 Vârsta
21.07.01, 22 Vârsta
Anastasia Mironova vs. Klara Ondrejcekova - meciuri reciproce
05.08.19 | 1-a rundă de calif. | Anastasia Mironova | Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Olomouc | Zgura |
Anastasia Mironova form & Klara Ondrejcekova form
Anastasia Mironova - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
16.09.18 Calificare | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Marbella - Zgura | ||||
03.09.18 Calificare | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
El Espinar - Hard | ||||
29.07.18 Calificare | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Klara Ondrejcekova - ultimele meciuri
W25 Split - Zgura | ||||
01.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.22 Calificare | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.21 Calificare | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.06.21 Calificare | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detaliu meci |