INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Luna Meers vs. Anastasia Tikhonova - meciuri reciproce
03.11.18 | 1-a rundă de calif. | Anastasia Tikhonova | Luna Meers | 6-3, 4-3, Anastasia Tikhonova - retragere | detaliu meci | Antalya | Hard |
Luna Meers form & Anastasia Tikhonova form
Luna Meers - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - retragere | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Austin - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.04.19 Calificare | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 Calificare | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 Calificare | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Anastasia Tikhonova - ultimele meciuri
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 Calificare | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finală | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detaliu meci |