Olanda
06.02.00, 24 Vârsta
06.02.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Dainah Cameron vs. Anastasia Vdovenco - meciuri reciproce
24.10.18 | 1-a rundă | Anastasia Vdovenco | Dainah Cameron | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Dainah Cameron form & Anastasia Vdovenco form
Dainah Cameron - ultimele meciuri
Sharm El - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.10.18 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.18 1-a rundă | vs. Alexandra Riley | 2-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Lou Adler | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.18 1-a rundă | vs. Nynke Hamburg | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 Calificare | vs. Julia Mikulski | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Kelly Versteeg | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Kylie Collins | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Marlies Szupper | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.18 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Boentgen | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.02.18 Calificare | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Kiko Nishizato | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
30.08.17 1-a rundă | vs. Karen Barritza | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Wacker | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.17 Calificare | vs. Jamie Jillissen | 6-75, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
23.08.17 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Julia Vulpio | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Alphen aan - Zgura | ||||
06.09.16 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
16.06.16 a 2-a rundă | vs. Katharina Hering | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.06.16 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Anastasia Vdovenco - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
16.05.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Semifinală | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.19 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detaliu meci |