MECI
25.09.18 | 1-a rundă | Anastasia Vdovenco | Katsiaryna Skachkova | 6-1, 7-60 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Anastasia Vdovenco | Katsiaryna Skachkova | |
Prima administrare % | 45/56 (80%) | 48/62 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/45 (69%) | 20/48 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/11 (64%) | 7/14 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/62 (56%) | 18/56 (32%) |
Total puncte câştigate | 73/118 (62%) | 45/118 (38%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 1-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Vdovenco | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Vdovenco | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Vdovenco | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Katsiaryna Skachkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anastasia Vdovenco | 4-4 | |
Anastasia Vdovenco | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 5-5 | |
0-0, 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 6-5 | |
0-0, 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP] | ||
7-60 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
19.04.98, 25 Vârsta
19.04.98, 25 Vârsta
Anastasia Vdovenco vs. Katsiaryna Skachkova - meciuri reciproce
25.09.18 | 1-a rundă | Anastasia Vdovenco | Katsiaryna Skachkova | 6-1, 7-60 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Anastasia Vdovenco form & Katsiaryna Skachkova form
Anastasia Vdovenco - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
16.05.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Semifinală | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.19 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Katsiaryna Skachkova - ultimele meciuri
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.22 Calificare | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
26.05.21 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.21 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.03.21 Calificare | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Calificare | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | detaliu meci |