INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Merel Hoedt vs. Anastasia Vdovenco - meciuri reciproce
21.03.19 | a 2-a rundă | Anastasia Vdovenco | Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Merel Hoedt form & Anastasia Vdovenco form
Merel Hoedt - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Anastasia Vdovenco - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
16.05.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Semifinală | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.19 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detaliu meci |