MECI
30.10.19 | 1-a rundă | Anastasia Vdovenco | Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Anastasia Vdovenco | Svetlana Iansitova | |
Prima administrare % | 32/53 (60%) | 53/67 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/32 (69%) | 25/53 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 9/14 (64%) |
Break-ballurile câştigate | 5/15 (33%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/67 (49%) | 19/53 (36%) |
Total puncte câştigate | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
Anastasia Vdovenco | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 0-30 | ||
Anastasia Vdovenco | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Svetlana Iansitova | |
0-0 | ||
Anastasia Vdovenco | 2-3 | |
3-3 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Anastasia Vdovenco | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Vdovenco | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Svetlana Iansitova | |
0-0 | ||
Anastasia Vdovenco | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-1 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 0-15 | ||
Anastasia Vdovenco | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Svetlana Iansitova | |
0-0 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Anastasia Vdovenco vs. Svetlana Iansitova - meciuri reciproce
30.10.19 | 1-a rundă | Anastasia Vdovenco | Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Anastasia Vdovenco form & Svetlana Iansitova form
Anastasia Vdovenco - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
16.05.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Semifinală | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.19 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |