Kazahstan
26.09.02, 21 Vârsta
26.09.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
28.05.99, 24 Vârsta
28.05.99, 24 Vârsta
Dana Issabayeva vs. Anastasia Veselova - meciuri reciproce
09.09.18 | Calificare | Anastasia Veselova | Dana Issabayeva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Almaty | Zgura |
Dana Issabayeva form & Anastasia Veselova form
Dana Issabayeva - ultimele meciuri
Almaty - Zgura | ||||
09.09.18 Calificare | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
08.07.18 Calificare | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Almaty - Indoor Hard | ||||
30.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Klyueva | 0-6, 3-6 | detaliu meci |
Anastasia Veselova - ultimele meciuri
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.21 Calificare | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.09.21 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 Calificare | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
22.09.18 Calificare | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci |