MECI
10.05.17 | a 2-a rundă | Anastasia Zarycka | Jesika Maleckova | 6-1, 4-6, 4-0, - retragere | Dunakeszi | Zgura |
STATISTICI MECI
Anastasia Zarycka | Jesika Maleckova | |
Prima administrare % | 54/82 (66%) | 27/61 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/54 (61%) | 15/27 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/28 (46%) | 11/34 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 3/13 (23%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/61 (57%) | 36/82 (44%) |
Total puncte câştigate | 81/143 (57%) | 62/143 (43%) |
Greșeli duble | 6 | 8 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anastasia Zarycka vs. Jesika Maleckova - meciuri reciproce
25.08.18 | Semifinală | Anastasia Zarycka | Jesika Maleckova | 6-3, 6-73, 6-2 | detaliu meci | Braunschweig | Zgura |
10.05.17 | a 2-a rundă | Anastasia Zarycka | Jesika Maleckova | 6-1, 4-6, 4-0, Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | Dunakeszi | Zgura |
Anastasia Zarycka form & Jesika Maleckova form
Anastasia Zarycka - ultimele meciuri
W25 Koksijde - Zgura | ||||
10.08.21 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
21.07.21 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Stare - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
03.05.21 Calificare | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Calificare | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
28.11.20 Semifinală | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.20 Sfert de finală | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.20 a 2-a rundă | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.11.20 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Las - Zgura | ||||
20.11.20 Sfert de finală | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.11.20 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
18.11.20 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.20 Calificare | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
06.11.20 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.20 a 2-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
04.11.20 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.20 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.20 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.20 Calificare | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detaliu meci |
Jesika Maleckova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
03.06.23 Finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.06.23 Semifinală | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.06.23 Sfert de finală | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci |