MECI
12.01.20 | Finală | Anastasiya Komardina | Fang Ying Xun | 3-6, 6-4, 6-2 | W25 Hong | Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anastasiya Komardina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Anastasiya Komardina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Anastasiya Komardina | 3-4 | |
3-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-6 |
2 | ||
Anastasiya Komardina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Anastasiya Komardina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Anastasiya Komardina | 4-2 | |
4-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Anastasiya Komardina | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Anastasiya Komardina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anastasiya Komardina vs. Fang Ying Xun - meciuri reciproce
12.01.20 | Finală | Anastasiya Komardina | Fang Ying Xun | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | W25 Hong | Hard |
Anastasiya Komardina form & Fang Ying Xun form
Anastasiya Komardina - ultimele meciuri
W25 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
16.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
21.10.20 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Cherbourg - Indoor Hard | ||||
14.10.20 1-a rundă | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Cagnes - Zgura | ||||
14.09.20 Calificare | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
08.09.20 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
30.08.20 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
21.08.20 Sfert de finală | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
20.08.20 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
08.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
01.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.07.20 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.07.20 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.07.20 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
10.03.20 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lyon - Indoor Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.20 Calificare | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Fang Ying Xun - ultimele meciuri
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - retragere | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - retragere | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detaliu meci |