MECI
21.09.15 | Calificare | Anastasiya Kyrylova | Maryna Kolb | 3-6, 6-3, 6-2 | Bucha | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
24.04.92, 31 Vârsta
24.04.92, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
13.03.97, 27 Vârsta
25332 $
13.03.97, 27 Vârsta
25332 $
Anastasiya Kyrylova vs. Maryna Kolb - meciuri reciproce
21.09.15 | Calificare | Anastasiya Kyrylova | Maryna Kolb | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Bucha | Zgura |
18.11.13 | 1-a rundă de calif. | Maryna Kolb | Anastasiya Kyrylova | 7-66, 4-1, Maryna Kolb - retragere | detaliu meci | Bucha | Carpet |
Anastasiya Kyrylova form & Maryna Kolb form
Anastasiya Kyrylova - ultimele meciuri
Ramat Hasharon - Hard | ||||
13.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Noya Ohana | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
05.09.16 Calificare | vs. Oleksandra Andrieieva | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Anna Novikova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
23.11.15 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
21.09.15 Calificare | vs. Maryna Kolb | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.09.15 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
10.11.14 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.14 1-a rundă de calif. | vs. Andressa Souza | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bucha - Carpet | ||||
18.11.13 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 6-76, 1-4, - Anastasiya Kyrylova - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.10.12 Calificare | vs. Giovanna Fioretti | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.12 2-a rundă de calif. | vs. Esen Kokce | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.10.12 Calificare | vs. Dagmara Baskova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
22.10.12 a 2-a rundă | vs. Danielle Harmsen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.12 1-a rundă | vs. Dinara Khalilova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.12 2-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Svintsova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Donetsk - Hard | ||||
16.07.12 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.07.12 2-a rundă de calif. | vs. Yana Koroleva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
09.07.12 2-a rundă de calif. | vs. Maria Catana | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.07.12 Calificare | vs. Simona Ionescu | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.12 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Denisa Giosanu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
28.05.12 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Adamescu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.12 1-a rundă de calif. | vs. Dora Andrejszki | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Timisoara - Zgura | ||||
21.05.12 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Klimek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.05.12 2-a rundă de calif. | vs. Sara Castellano | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
La Marsa - Zgura | ||||
19.03.12 1-a rundă de calif. | vs. Alice Balducci | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
La Marsa - Zgura | ||||
21.11.11 Calificare | vs. Aimee Gibson | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.11 1-a rundă | vs. Costanza Mecchi | 4-6, 6-73 | detaliu meci |
Maryna Kolb - ultimele meciuri
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
31.10.22 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80+H Le - Hard | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Alexandra Perper | 1-6, 3-6 | detaliu meci |