Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
29.06.96, 27 Vârsta
29.06.96, 27 Vârsta
Joanne Zuger vs. Anastasiya Shleptsova - meciuri reciproce
23.03.15 | 1-a rundă de calif. | Anastasiya Shleptsova | Joanne Zuger | 7-5, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Joanne Zuger form & Anastasiya Shleptsova form
Joanne Zuger - ultimele meciuri
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
02.04.23 Calificare | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sopo - Zgura | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Mosquera - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - retragere | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.23 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finală | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.23 Semifinală | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.23 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.22 1-a rundă | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.22 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - retragere | detaliu meci |
Anastasiya Shleptsova - ultimele meciuri
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Patapionak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.17 Calificare | vs. Elina Vikhryanova | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.17 1-a rundă | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 4-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
02.10.17 Calificare | vs. Ramona Eva Chivu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kowall | 6-2, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Abrile | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Lara Salden | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Louise Lampla | 6-1, 2-0, Louise Lampla - retragere | detaliu meci | |
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Napolitano | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
05.10.16 1-a rundă | vs. Laura Deigman | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Tiberias - Hard | ||||
29.09.16 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.16 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
20.09.16 1-a rundă | vs. Helene Scholsen | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
16.09.16 Sfert de finală | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.16 a 2-a rundă | vs. May Kimhi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.16 1-a rundă | vs. Avital Vulf | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
26.07.16 1-a rundă | vs. Marianna Natali | 5-7, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
18.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Jana Haid | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
11.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Polina Golubovskaya | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.02.16 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.16 Calificare | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 6-4, 7-69 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
10.02.16 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.16 Calificare | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-0 | detaliu meci |