MECI
27.09.18 | a 2-a rundă | Anastasiya Shoshyna | Daria Solovyeva | 2-6, 7-5, 6-3 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Anastasiya Shoshyna | Daria Solovyeva | |
Prima administrare % | 52/83 (63%) | 51/87 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/52 (62%) | 28/51 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/31 (52%) | 17/36 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 5/6 (83%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/87 (48%) | 35/83 (42%) |
Total puncte câştigate | 90/170 (53%) | 80/170 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anastasiya Shoshyna | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Daria Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-2 | Daria Solovyeva | |
0-3 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Anastasiya Shoshyna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Daria Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Shoshyna | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Daria Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Anastasiya Shoshyna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anastasiya Shoshyna | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Anastasiya Shoshyna | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Daria Solovyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Shoshyna | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Daria Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Shoshyna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
28.05.00, 23 Vârsta
28.05.00, 23 Vârsta
Anastasiya Shoshyna vs. Daria Solovyeva - meciuri reciproce
27.09.18 | a 2-a rundă | Anastasiya Shoshyna | Daria Solovyeva | 2-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Anastasiya Shoshyna form & Daria Solovyeva form
Anastasiya Shoshyna - ultimele meciuri
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.20 Calificare | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
15.09.20 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
07.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
26.07.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.06.20 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cairo - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
09.12.19 Calificare | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
W25 St. - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - retragere | detaliu meci |
Daria Solovyeva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |