MECI
16.02.20 | 1-a rundă de calif. | Anastasiya Soboleva | Oryna Stoliarchuk | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
02.06.02, 21 Vârsta
02.06.02, 21 Vârsta
Anastasiya Soboleva vs. Oryna Stoliarchuk - meciuri reciproce
16.02.20 | 1-a rundă de calif. | Anastasiya Soboleva | Oryna Stoliarchuk | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Anastasiya Soboleva form & Oryna Stoliarchuk form
Anastasiya Soboleva - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - retragere | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 Finală | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - retragere | detaliu meci | |
13.01.24 Semifinală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.12.23 Calificare | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - retragere | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detaliu meci |
Oryna Stoliarchuk - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detaliu meci |