Kazahstan
15.12.97, 26 Vârsta
15.12.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
14.07.99, 24 Vârsta
14.07.99, 24 Vârsta
Karina Kalkenova vs. Anastazja Rosnowska - meciuri reciproce
09.09.18 | Calificare | Anastazja Rosnowska | Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Almaty | Zgura |
Karina Kalkenova form & Anastazja Rosnowska form
Karina Kalkenova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
29.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
09.09.18 Calificare | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1-a rundă | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.11.17 1-a rundă | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
28.08.17 Calificare | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.04.17 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Anastazja Rosnowska - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Greiner | - Anastazja Rosnowska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - retragere | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.18 1-a rundă | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.18 Calificare | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.08.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Versmold - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.04.18 Calificare | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.18 Calificare | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | detaliu meci |