Rusia
07.09.00, 23 Vârsta
07.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
11.01.01, 23 Vârsta
11.01.01, 23 Vârsta
Ksenia Tarasova vs. Andjela Jocovic - meciuri reciproce
11.03.19 | 1-a rundă de calif. | Andjela Jocovic | Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ksenia Tarasova form & Andjela Jocovic form
Ksenia Tarasova - ultimele meciuri
W15 Budapest - Zgura | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Nikola Breckova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Reka Pecsi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.19 Calificare | vs. Sina Herrmann | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.19 Calificare | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Santa Strombach | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Jocovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.01.19 1-a rundă | vs. Anna Pribylova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.07.18 Calificare | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
20.07.18 Semifinală | vs. Angelina Zhuravleva | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.18 Sfert de finală | vs. Margarita Ignatjeva | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Stefanija Polischuk | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.12.17 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
27.11.17 Calificare | vs. Mathilde Devits | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Andjela Jocovic - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.21 Calificare | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - retragere | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.02.21 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.12.20 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.12.20 Calificare | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.20 Calificare | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detaliu meci |