MECI
01.07.19 | 1-a rundă de calif. | Andjela Skrobonja | Anastasia Zolotareva | 6-4, 5-7, 11-9 | W15 Prokuplje | Zgura |
STATISTICI MECI
Serbia
22.04.01, 23 Vârsta
22.04.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Andjela Skrobonja vs. Anastasia Zolotareva - meciuri reciproce
09.07.19 | 1-a rundă | Andjela Skrobonja | Anastasia Zolotareva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W15 Prokuplje | Zgura |
01.07.19 | 1-a rundă de calif. | Andjela Skrobonja | Anastasia Zolotareva | 6-4, 5-7, 11-9 | detaliu meci | W15 Prokuplje | Zgura |
Andjela Skrobonja form & Anastasia Zolotareva form
Andjela Skrobonja - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
12.07.19 a 2-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.19 Calificare | vs. Celestine Avomo Ella | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
03.07.19 1-a rundă | vs. Barbara Bonic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.07.18 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.12.17 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.12.17 Calificare | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Anabel Martinovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Chiara De Vito | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
31.05.17 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.17 Calificare | vs. Viktoria Surova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
18.10.16 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.16 Calificare | vs. Natalia Boltinskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Isidora Zivkovic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Cula | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Yasmyn Gulman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.16 Calificare | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Anastasia Zolotareva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Ilay Yoruk | 7-65, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-79, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 7-65, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | detaliu meci |