MECI
10.11.19 | 2-a rundă de calif. | Andra Cristina Captan | Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
01.10.01, 22 Vârsta
01.10.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
26.01.00, 24 Vârsta
26.01.00, 24 Vârsta
Andra Cristina Captan vs. Nina Rudiukova - meciuri reciproce
10.11.19 | 2-a rundă de calif. | Andra Cristina Captan | Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Andra Cristina Captan form & Nina Rudiukova form
Andra Cristina Captan - ultimele meciuri
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.19 Calificare | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Nina Rudiukova - ultimele meciuri
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Calificare | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.23 Calificare | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.12.22 Semifinală | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.12.22 Sfert de finală | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.22 1-a rundă | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.22 Calificare | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
12.09.22 Calificare | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | detaliu meci |