MECI
09.09.19 | Calificare | Andra Cristina Captan | Olga Terletska | 6-1, 6-0 | W15 Focsani | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
01.10.01, 22 Vârsta
01.10.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Andra Cristina Captan vs. Olga Terletska - meciuri reciproce
09.09.19 | Calificare | Andra Cristina Captan | Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Focsani | Zgura |
Andra Cristina Captan form & Olga Terletska form
Andra Cristina Captan - ultimele meciuri
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.19 Calificare | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Olga Terletska - ultimele meciuri
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - retragere | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - retragere | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detaliu meci |