MECI
27.10.19 | 1-a rundă de calif. | Andre Lukosiute | Leonor Oliveira | 6-2, 6-1 | W15 Lousada | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Portugalia
04.07.02, 21 Vârsta
04.07.02, 21 Vârsta
Andre Lukosiute vs. Leonor Oliveira - meciuri reciproce
27.10.19 | 1-a rundă de calif. | Andre Lukosiute | Leonor Oliveira | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Lousada | Indoor Hard |
Andre Lukosiute form & Leonor Oliveira form
Andre Lukosiute - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - retragere | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
16.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Leonor Oliveira - ultimele meciuri
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
15.07.21 a 2-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.07.21 1-a rundă | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Drummy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
02.07.19 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.05.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Mariana Campino | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Porto - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Setubal - Hard | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | - Leonor Oliveira - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.18 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
23.05.18 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pitak | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Linnea Malmqvist | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Peneda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Romy Koelzer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Cassidy Spearman | 0-6, 0-6 | detaliu meci |