MECI
23.08.17 | 1-a rundă | Andrea Gamiz | Bojana Marinkovic | 1-6, 7-5, 6-0 | Hodmezovasarhely | Zgura |
STATISTICI MECI
Andrea Gamiz | Bojana Marinkovic | |
Prima administrare % | 66/80 (83%) | 65/92 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/66 (55%) | 36/65 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/14 (50%) | 10/27 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 5/6 (83%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/92 (50%) | 37/80 (46%) |
Total puncte câştigate | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 2 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Andrea Gamiz vs. Bojana Marinkovic - meciuri reciproce
23.08.17 | 1-a rundă | Andrea Gamiz | Bojana Marinkovic | 1-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | Hodmezovasarhely | Zgura |
Andrea Gamiz form & Bojana Marinkovic form
Andrea Gamiz - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
03.09.23 Calificare | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rabat - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - retragere | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.23 Calificare | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
06.02.23 Calificare | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 a 2-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Bojana Marinkovic - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - retragere | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detaliu meci |